Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá 07.00 - 15.00 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Doprava a platba
DOPRAVA A PLATBA

Na našem e-shopu www.vyprodejkoupelny.cz máme většinu zboží ve složeném stavu a zboží odesíláme řádně zabalené na paletě. Malé zásilky do 5 kg balíme a odesíláme za výhodnější cenu, než je paletová přeprava. 

Co se u nás děje před expedicí? 

Před expedicí vždy odesílané zboží znovu kontrolujeme a lpíme na tom, ať je zákazník spokojený. Vždy dbáme na tom, ať odesílané zboží odpovídá popisku a přiloženým fotografiím. Poté odesílané zboží důkladně zabalíme do papírových rohů, obalů a přepravní fólie. Takto zabalené zboží ustavíme na paletu a pomocí fixačních pásek vše pevně připevníme k paletě. 

Co mám dělat po doručení?

Při doručení zboží přepravní službou důkladně zkontrolujte, zdali fixační pásky, přepravní fólie či kartonový obal není poškozen. V případě, že je vše v pořádku, přeberte od přepravce doručované zboží.

Nestává se to často, ale může dojít během přepravy k poškození zásilky. Při zřetelném poškození doručovaného zboží nepřebírejte zásilku od přepravce. Pokud je to možné, udělejte fotografie poškozené zásilky a zásilku přenechejte přepravci. Kontaktujte nás pomocí e-mailu (reklamace@vyprodejkoupelny.cz) či telefonu (+420 730 893 951) a pevně věříme, že najdeme snadné řešení této situace. 

Možnosti přepravy, platby a ceník za zásilky naleznete níže na této stránce.

Platba za objednané zboží:

Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. V případě, že bude prodávajícím nahlášena cena vyšší než je uvedená na objednávce, může kupující novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. V případě, že je nová, platná cena nižší než je cena uvedená na objednávce, bude zboží kupujícímu dodáno za cenu platnou v okamžiku objednávky.

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

 • v hotovosti při osobním odběru v provozovně prodávajícího na adrese: A-interiéry s.r.o., Skladištní 3, 746 01 Opava
 • v hotovosti na dobírku přepravci při převzetí v místě určeném kupujícím v objednávce
 • bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2400434739/2010, vedený u FIO banka, a.s. (dále jen "účet prodávajícího"), v tomto případě zasíláme zálohovou fakturu pro platbu předem
 • bezhotovostně prostřednictvím zabezpečené platební brány ComGatewww.comgate.cz
  • Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.
  • Platba kartou
   Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Platební brána akceptuje všechny běžné platební karty jako VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club.
  • Platba zrychleným bankovním převodem
   Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Vedle plateb kartou na platební bráně umožňujeme zrychlené bankovní převody všech významných bank v ČR, PL a SK. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.
  • Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.
  • Kontaktní údaje pro případné reklamace nebo dotazy k platbám: ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz , tel: +420 228 224 267

 

Dodací podmínky:

Místem plnění je adresa dodání, kterou kupující vyplnil při odesílání objednávky z našeho internetového obchodu.
Dopravu kamkoliv po ČR zajišťuje prodávající prostřednictvím smluvního dopravce. Nábytek je většině případů ve smontovaném stavu a odesílá se na paletě.  

Cena dopravného v ČR je stanovena: 

Zásilka do 5 Kg:              130 Kč 

Zásilka nad 5 Kg:            350 Kč

Doběrečné:                       50 Kč

Doprava bude uvedena jako samostatná položka na prodejním dokladu.

Cena dopravného pro SR je stanovena: 

Zásilka do 5 Kg:              250 Kč 

Zásilka nad 5 Kg:            450 Kč

Doběrečné:                       50 Kč

V případě zadání slovenské adresy pro doručení zásilky bude cena přepravy manuálně opravena a zaslána ke schválení. U zboží přesahující rozměr palety bude cena sdělena dodatečně a zaslána ke schválení. 

 

Pravidelně přidáváme nové zboží.
Nenechejte si nic utéct a registrujte se do newslettreru. Můžete se kdykoli odhlásit. Newsletter zasíláme max. jednou za 14 dní.
© 2021 A-Interiéry, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz